• ben senin annenim annelerin memesi ellenmez

  4.
  (bkz: gene mi bluevelve)
  4 -1 ... serdarsl06
 • sözlük yazarlarının kalan kontörleri

  18.
  (bkz: Sözlük yazarlarının boklarının kalınlığı)*
  (bkz: Anket açmakla bokunu çıkarmak arasındaki farklar)
  2 -2 ... serdarsl06
 • abdullah öcalan ın köşe yazarı olması

  12.
  Ne kızıyoruz ki! italyadan bu beklenirdi zaten, ki bu 30 bin insanın katilinden daha önce de fikir bekleyenler olmuştu. Onlara neden kimse kızmadı? Kimdi bu adam, bi hatırlayalım:

  http://www.turkpolitika.c...nt/content/3920?task=view
  1 -3 ... serdarsl06
 • ülkücülerin çok iyi yaptığı işler

  28.
  Leke tutmazlar. Onlarca yıldır bok atılsa da hala ışıldarlar. Bir de itin köpeğin ağzında sakızdır ama altın yere düşmeyle pul olmaz. Ülkücüler Bu ülkenin emniyet sübabıdır. Her daim, sadece ve sadece Türk kanı taşıdığınız için sizin de kıçınızı kollar.
  4 -5 ... serdarsl06
 • her şeyin bir şeyi var

  6.
  (bkz: popi)
  -1 ... serdarsl06
 • uludağ sözlük ün ekşi sözlük kadar hızlı olmaması

  ?.
  (bkz: Sürat felakettir)

  (bkz: Uludağ sözlük trafik komisyonu)
  2 -2 ... serdarsl06
 • uludağ sözlük ün ekşi sözlük kadar hızlı olmaması

  ?.
  (bkz: Ya sev ya terket)

  (bkz: Zall)
  3 -2 ... serdarsl06
 • avatar

  298.
  Sonunu önceden tahmin ettiğiniz bir film kötü müdür? Titanic'in de sonu belliydi. Gemi battı lan! Biliyorduk geminin batacağını. Angut muyuz biz batacağını bildiğimiz geminin peşinde 3 saat harcadık. E avatar'da da iyiler kazanacak. Belli. Niye izliyoruz o zaman? Mal mıyız biz?

  Avatar sinema tarihine geçecek kalite ve görsellikte bir film. Adamın hayallerine teknoloji yetmiyor. Biz hala filmin iyi ya da kötü olduğunu tartışıyoruz. Ağzının tadı olsa burnunun bokunu yersin diye bir laf var çok severim.

  James Cameron gişe filmleri yapan dahi bir yönetmendir. Adam kendisiyle yarışıyor. Abyss diye bir filmi de var bu adamın. Önce onu bi izleyin. sonra belki anlarsınız James Cameron nasıl bir yönetmen. Alien serisinden bahsetmiyorum bile.

  Sevenlerine birkaç iyi haber... Terminatör 5 ve Battle Angel diye iki projesi daha var. 2011 de vizyona girmesi planlanıyormuş. Benden söylemesi...
  3 -1 ... serdarsl06
 • yahşi batı

  216.
  ince ve anlık espirilerle dolu, stand-up havasında yazılmış bir senaryosu var. Doğaldır, Cem Yılmaz'a ait. Ama bir sinema filmi, özellikle de komedi filmi gibi değildi. Anlık skeçlerle, küçük göndermelerle gül-geç espirilerle dolu. Genele bakınca çok boş. Güldürüyor. Anlayabilenlere özel espiriler çok fazla. Kurgu, filmin tamamına bakılınca çok kopuk. Saçmalıklarla dolu. Yağlı güreş falan... Yok ebesinin avize kristali. Filmin en bomba espirisi antrakt öncesi *işin yoksa 10 dakka ara espirisiydi.

  Anlaşılan Cem Yılmaz sinema sektöründen güzel kar ediyor. Bence daha çok çalışması lazım.
  1 -2 ... serdarsl06
 • tamtam

  17.
  Kafasıı güzel herhalde. Aferim. güzel eğleniyor bence. *
  ... serdarsl06
 • avatar ın kuran bağlantısı

  13.
  (bkz: Hollywood laiktir laik kalacak)
  1 -2 ... serdarsl06
 • hay sikeyim inci sözlüğü be

  8.
  (bkz: olsa da yesek)*
  1 -2 ... serdarsl06
 • entryisinin sonuna başlıktır yazan mal

  3.
  Aslında bazı malların sıçtığı başlık zırvalarına söyleyecekleri şeyleri zar zor sözlük formatına uydurmak için ilaç niyetine de kullanılır.
  4 ... serdarsl06
 • dünya üzerinde gelmiş geçmiş en büyük birkaç insan

  23.
  Lan bi yerlerinde bi arıza var bu cümlenin. anlatım bozukluğu var. en büyük olunca birkaç insan olmaz lan. Buldum. Şerefsizim anlatım bozukluğu var. Düzeltin, silin, yakın bu başlığı. Zall söyledi diye takla pozüsyonuna geçmeyin hemen. Az demokrat olun. dilbilgisi açılımı yapın.
  -1 ... serdarsl06
 • zall ın isaac newton un doğum gününü kutlaması

  23.
  Geç kalınmış bir takladan ibarettir. Kendini o elmayla özdeşleştirdi ellaam. Ayrıca bir de şöyle bişey vardı geçenlerde:

  (bkz: Kutlu doğum haftası)
  -1 ... serdarsl06
 • çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

  457.
  -Mnskym duvar örmüşler.
  -Etrafından dolanalım a.larına koyalım.
  -1 ... serdarsl06
 • word programında yazıp kopyala yapıştır yapmak

  ?.
  (bkz: Kopyala yapıştırı bile beceremeyen mal)
  1 -1 ... serdarsl06
 • sabri

  7.
  Genellikle arıza insanlarda karşımıza çıkan bir erkek ismi. Örnek olarak uçan adam sabri ve galatasaraylı sabri sarıoğlu verilebilir. ikisinde de henüz çözülemeyen bir arıza ve anlamsız bir popülarite mevcuttur.
  1 -1 ... serdarsl06
 • aşık olmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar

  17.
  Aşk kontrol dahilinde gerçekleşen bişey olmadığı için, yer-kişi-zaman gibi unsurlar tamamen anlık geliştiği için ve aşık olmak akıl mantık işi olmadığı için tek kural vardır:

  Aşık olma ulan! Olma aq. Kaç, git elini falan becermeye devam et. Aklın varsa aşık maşık olma. Bütün hayatın beceriliyor yoksa...
  2 -1 ... serdarsl06
 • doğu otobüslerinin bok gibi kokması

  10.
  (bkz: Bazı genellemeler insanı katil eder)

  Lan bir kere böyle bişey olsa bile, söyleyince ne kazanıyorsun onu anlamadım. Bir kez tatlıses turizm otobüsüyle bursa'dan ya da öyle bir yerden Ankara'ya döndüm. Kokuyordu, muavinler hizmet konusunda zayıftı, yan koltuktaki adam ayakkabılarını çıkarıp, beyaz çoraplarını koridora uzatıp uyudu, arka taraftan sürekli bir horlama sesi geliyordu falan filan... Peki bu bana ne kaybettirdi? Buna benzer şeyleri Tokat otobüsünde de yaşadım, istanbul otobüsünde de... istanbul otobüslerinde esrar kaçakçılığı diye başlık açsam şimdi, çok mu mutlu olacaksınız?
  3 -3 ... serdarsl06
 • yeni şeyler getiriyorum